OTOMOBİL

Mazda 3'te daha fazla yakıt tasarrufu nasıl yapılır? İşte düşük yakıt tüketimi yöntemleri

Türkiye'de yaygın araç kullanım alışkanlarıyla uyum göstermediği için fazlaca talep görmeyen ve kullanıcılarının da aslında bu durumdan memnun olduğu bilinen Mazda3'lerin yakıt konusundaki cimriliği oldukça meşhur. SkyActive motor teknolojisinden ötürü yakıtı optimum boyutta yakıt harcayan Mazda3'lerde yakıttan biraz daha tasarruf etmek isteyenler için bir mini rehber hazırladık.

Maslak Mazda EVO nasıl bir servis? İşte Mazda EVO yorumları

Daha önce Anadolu yakasında Kadıköy sınırları içerisinde olan yetkili Mazda servisi Merser Oto’yu analiz etmiştik. Şimdi de sizler için 100 bin ağır bakımına gittiğimiz Avrupa yakasında Maslak’ta bulunan Mazda EVO’yu, servis kalitesi, işçilik, temizlik, misafirperverlik ve fiyat olarak değerlendireceğiz.

Megane 2 debriyaj balatası kaç km'de değişir?

Megane 2’nin baskı ve debriyaj batalası kaç km’de değiştirilir? Renault’un döneminde en çok satan efsane kasa araçlarından olan Megane 2’nin debriyaj balatası değişim periyotlarına ilişkin bilgiler ayrıntılı metnimizde.

Ford Fiesta 2013-2017 Powershift otomatik şanzıman titreme sorunu nedir?

Ford Fiesta B segmentte Türkiye bazlı istatistiklerin zirve markalarından biri olmayı sürdürürken otomatik powershift şanzımanı ile kullanıcılara yaşattığı kronik sorunları da ne yazık ki yetkili servis yollarını aşındırtmaya devam ediyor. Peki Ford Fiesta powershift otomatik şanzıman sorunları nelerdir bu sorun nasıl anlaşılır ve nasıl çözülür?