GEZİ

Gizlikent Şelalesi nasıl bir yer? Gizlikent şelalesi yorum ve değerlendirme

Akdeniz ve Ege’de plaj turizmine alternatif olarak revaçta olan kanyon ve şalale turizmine dair bu yazımız Fethiye’de bulunan Gizlikent Şelalesi’ni sizlere anlatacak. Gittiğinizde adeta daha önce gitmiş kadar bilgi sahibi olacağınız Gizlikent Şelalesi hem yanıbaşındaki Saklı Kent kanyonuna hem de plaj turizmine meydan okuyan güzellikte. Buyrun değerlendirmemize geçelim.

Isparta Atabey nasıl bir yer?

Isparta’yı tercih edecek öğrenciler ve bölgeyi gezmek isteyen turistler için Isparta Atabey ilçesine dair bilgiler…

İstanbul Sakarya yürüyüş ve trekking güzergahları: Keremali dağı ve yaylası

Vakıa şu; pek çoğumuzun doğayla ilgisi alakası havalar iyice ısınınca bir ağaç dibi bulup mangalı kurmak ve senede birkaç denize girmek kadar. Hayatında bir kez rafting yapanlar, numunelik olarak doğa yürüyüşüne çıkanlar veya dalış yapanlar nüfusumuzun çok küçük bir kısmına denk geliyor. Ancak yine pek çoğumuzun sırtımızda çanta kendimizi dağlara vurmak gibi bir hayali de yok değil. Eylem, sizin için kolay ve kullanışlı bu yol rehberini, sürekli 'Dağlara çıkasım var yahu' dedikten sonra bunu yapamayanlar için hazırladı.

Sakarya’da kışın gezilebilecek yerler: Kuzuluk

Sizin için durduğunuz yerler, tükettiğiniz gıdalar, sunum ve lezzetler çok önemli! Ve Yolunuz Sakarya civarına düştü. Ya da şehir merkezlerinden kaçabileceğiniz, günübirlik ya da kalmalı bir durak arıyorsunuz. Akyazı Kuzuluk'taki kahvaltı ve alabalık mekanları sizi bekliyor... Gittik, gördük, puanladık ve yazdık...