DİĞER

Milli Görüş nedir?

Türkiye'nin yakın siyasi tarihine damga vuran siyasi hareketlerden Milli Görüş, pek çok yönden yeni neslin tanımını ve çerçevesini bilmediği bir kavram olarak gündeme geliyor. 24 Haziran seçimleri öncesinde de Saadet Partisi ve AK Parti arasında bazı tartışmaların gündemini oluşturan Milli Görüş kavramını ve arka planını sizler için özetledik.

Yeni Akit gazetesi kimin?

Gedi.com.tr olarak medya alanında yayın yapan gazeteler ve internet siteleri ile ilgili kamuoyunu bilgilendirecek içerikler hazırlamaya başladık. Pek çok gazetenin sahibini, yayın çizgisini, yazarlarını, ortalama tirajlarını ve Türk basınındaki serüvenini sizler için araştırdık. İşte Yeni Akit gazetesinin sizler için derlediğimiz kimliği:

Cumhuriyet gazetesi kimin?

Gedi.com.tr olarak medya alanında yayın yapan gazeteler ve internet siteleri ile ilgili kamuoyunu bilgilendirecek içerikler hazırlamaya başladık. Pek çok gazetenin sahibini, yayın çizgisini, yazarlarını, ortalama tirajlarını ve Türk basınındaki serüvenini sizler için araştırdık. İşte Cumhuriyet gazetesinin sizler için derlediğimiz hikayesi:

Milli Gazete kimin?

Gedi.com.tr olarak medya alanında yayın yapan gazeteler ve internet siteleri ile ilgili kamuoyunu bilgilendirecek içerikler hazırlamaya başladık. Pek çok gazetenin sahibini, yayın çizgisini, yazarlarını, ortalama tirajlarını ve Türk basınındaki serüvenini sizler için araştırdık. Türk basınına mercek tutan çalışmamızın ilkini Türkiye'nin en eski gazetelerinden Milli Gazete ile başlatıyoruz.

Samsung Galaxy C9 Pro nasıl bir telefon?

Samsung’un Çin için ürettiği ancak Türkiye’de de ithalatçı firmalar tarafından getirilen Samsung galaxy C9 pro modeli ile ilgili eylem editörlerinin tavsiye ve yorumlarını okuyorsunuz.

Çağın Çanakkale'sine dört koldan saldırdılar ama yine başaramadılar

Çağın Çanakkale'si Suriye'de bir ateşkes olduğunu okuyoruz gazetelerde. Ancak sahada ne ateşi kesen var ne de bombardımanı durduran. Suriyelilerin 'Ateşkes demek burada biz ateş edeceğiz ama siz karşılık vermeyeceksiniz demektir' önermeleriyle birlikte yaşananları değerlendirdiğimizde anlıyoruz ki gavura güven olmaz, kafire sırt dönülmez.