Vikings 5. yeni sezon başladı! Vikings hangi kanalda yayınlanıyor?

Vikinglerin hayatını ve savaşlarını anlatan kült dizi Vikings'in 5. yeni sezonu yayınlandı. Merakla beklenen Vikings'in 5. yeni sezonunda yine kan gövdeyi götürecek...11 bölümden oluşan Vikings dizisinin yeni sezonunda neler olacak? İşte Vikings'in yeni sezon bölümlerini izleyebileceğiniz adresler haberimizde.

History tarafından yayınlanan Vikings dizisinin 5. yeni sezon bölümleri izleyiciyle buluşuyor.

2_3

IVAR KATTEGAT'I ELE GEÇİRDİ

Vikings dizisinin 4. Sezon finalinde Ragnar Lodbrok'un engelli oğlu Ivar, Kattegat'ı ele gecirmişti. Bir savaş galibiyeti kutlarken kardeşlerinden Sigurd'u öldüren Ivar, diğer kardeşlerinden farklıdır. Acımasız ve hırslı olan Ivar, annesi Prenses Aslaug'u öldüren Lagertha'yı öldürmeye and içmiştir.

1_5

Ragnar Lodbrok'un eski karısı olan Lagertha, efsanevi savaşçı bir kadındır.

VİKİNGS 5. YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Vikings'in 5. Yeni sezonunda Ragnar'ın büyük oğlu Bjorn ve annesi Lagertha, Kattegat'ı Ivar'dan geri almak için savaşacaktır.

3_4

4. Sezon finalinde savaşta yenik düşen Lagertha ve oğlu Bjorn, yeni sezonda İngiliz kralına sığınacaktır.

İngiliz kralı, Ragnar Lodbrok'un en yakın dostu olan Rahip Athelstan'ın oğludur.

İngiliz kralı, vikinglerin sığınma talebini bir şartla kabul edecektir.. Lagertha ve Bjor'un İngiliz ordusuyla birlikte Kattegat halkına karşı savaşmasını ister.

Vikings 5. Sezon ilk bölümü ABD ile aynı anda yayinlandı. Vikings 5. sezon 11 bölümden oluşuyor.

4_6

VİKİNGS 5. YENİ SEZON HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Senaristliğini ve yapımcılığını Michael Hirst'in üstlendiği Vikings'in yeni sezon bölümleri History kanalında yayınlanmaktadır. Vikings dizisinin yeni sezon bölümlerini History Channel, Dmax, DiziBOX, Netflix ve Dizimag sitelerinden izleyebilirsiniz.

İyi seyirler...

 


0 Yorum

Yorum Yap