Mazda Merser oto nasıl bir servis?

Her ustanın eline bırakılmayacak kadar değerli bir marka… Doğru ustaya zamanında bakım yaptırılırsa sanayinin yolunu unutturan nadir otomobillerin mucidi… Mazda! Bakım zamanı gelen aracımız için “İstanbul’da en iyi mazda oto servisi neresidir?” diye düşündük. Telefonla aradık, internetten araştırdık, konuştuk, gittik ve bulduk… İşte Mazda Merser oto servis ile ilgili izlenimlerimiz

Sıradışı kullanıcıların sıradışı otomobili olma özelliğini koruyan Mazda'nın Türkiye pazarındaki sıkıntısı satış rakamlarına paralel olarak servis ağının az olması. Ancak skyactiv ile yeni bir tasarım, yeni bir motor ve yeni bir sürece kapı aralayan Mazda artık birçok ilde servis sorununu çözmüş bir marka olarak karşımızda.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi illerde servislerine alternatiflerini ekleme başarısına ulaşan Mazda'nın İstanbul'da yaklaşık 7 yetkili servisi var. Bunlar içerisinde telefonla iletişim, kurumsallık ve ilgi anlamında tecrübelerimizi sizinle paylaşmak isteriz.

Başakşehir'de ikamet eden bir Mazda kullanıcısı olarak tavsiyeler ve yakınlık arasında tercih yapmamız gerekti. Telefonla iletişimde istediğimiz birimlere ulaşma, yaklaşım ve kurumsal iletişim anlamında bize yakın olan Mazda EVO Maslak ile yaptığımız görüşmelerde günlerce servis için fiyat alamadık. Sonrasında bunun özrünü kendilerinden duymuş olsak da söz konusu konuşmanın gerçekleştiği aramayı da biz yaptığımız için bize daha uzak olsa da gidenlerin kesinlikle tavsiye ettiği Mazda Merser Kadıköy'ün önce telefonunu çaldırdık. Fiyat alma, servis randevu ve indirim kolaylıklarıyla ilgli detaylı bilgi aldığımız Mazda Merser otomotiv'in daha sonra da yolunu tuttuk.

SİZİ NE BEKLİYOR?

Burada gider gitmez işleme alınan aracınızı bekleme salonunda ikram edilen çay-kahve eşliğinde takip edebileceğiniz bir ortam…

Özellikle işlerin takibi, siz söylemeseniz de bakılıp giderilen eksiklerinizi gördükçe mutlu olacaksınız. Her işleme kalem kalem “fatura” çıkarmamaları size değer verildiğinizi hissettirecek.

Sorularınıza sabırla ve güleryüzle cevaplar alacaksınız.

TEŞEKKÜRLER HALİL USTA

Özellikle bizimle ilgilenen Halil Usta hem temiz yüzü hem her yönüyle donanımlı olduğunu hissettiren, güven veren tavrı ile 90'ların güzel adamlarını hatırlattı bize…

Siz bunun mutluluğunu yaşarken aracınız iç-dış temizletilip gelmiş olacak.

Servis indiriminizle birlikte ödemenizi yapıp ayrılabilirsiniz.

Tabii hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek isteyerek…

Teşekkürler Mazda Merser oto servis.

10 km fazla yol yap, güzel insanlara para kazandır.


0 Yorum
  1. Editör Yorumu

    Editör yorumu: Evet biz de kendisinin ayrıldığını üzüntü ile öğrendik. Bir sigorta şirketinde çalışmaya başlamış sanırım. Allah yolunu açık etsin. Ne diyelim.

  2. abdullah

    Halil usta bulunmaz bir değer. Yalnız Halil usta merser den ayılmış :(

Yorum Yap