uyarı

Mazda 3 lastik basınç sensörü sıfırlama

Mazda 3 sahibi iseniz ve aracınızdaki hata arıza ekranında TMPS hatası ile karşılaşıyorsanız lastik basınç uyarısı alıyorsunuz demektir. Lastiklerinize hava basarak basınç ayarını yaptırdınız ancak uyarı sönmüyor? Peki Mazda 3’te lastik basınç uyarısı nasıl söndürülür? İşte cevabı

Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz uyarısı ne demek?

Bedelli askerlik için başvuran bazı adayların profillerinde yoklama, muayene ve ödeme gibi onay tikleri çıkarken bazı adaylar ise e devlet sisteminden baktıkları ASAL Asker alma Bedelli sınıflandırma sorgulamalarından ünlem işaretli bazı uyarılar almakta. Peki asker adayları aldıkları “Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz” uyarısını gördüğünde korkmalı mı? “Yükümlü olarak kaydınız bulunmuyor” ne demek? Bu uyarıyı alan Bedelli askerlik ya da normal askerlik adaylarının ne yapması gerekiyor? İşte ayrıntılar

Kurtulmuş'tan 'Üçüncü Dünya Savaşı' uyarısı

ABD ve Rusya arasında devam eden 'soğuk savaşı' ve bu savaşın sıcak noktası Suriye üzerine değerlendirmelerde bulunan Başbakan yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş 'Her vekâlet savaşının bir limiti, bir sınırı var' dedi.

Dışişleri'nden Irak'a tepki:

Dışişleri Bakanlığı Irak'tan çıkan 'Türk askeri giremez' kararını ve Cumhurbaşkanına ilişkin ifadeleri kınadı ve bir uyarı metni yayınladı.

Samsung, Galaxy Note 7 sahiplerini uyarıyor

Galaxy Note 7 model akıllı telefonların patlama riski taşıdığını duyuran Samsung, kullanıcıları telefonu açmamaları konusunda uyararak telefonların değiştirileceğinin garantisini verdi.

Filipinler: BM'den ayrılırız

Filipinler Başkanı, iki BM insan hakları uzmanından mahkemesiz idamlar ve öldürmeler konusunda uyarı almasının ardından BM'yi ayrılmakla tehdit etti.