servis

Maslak Mazda EVO nasıl bir servis? İşte Mazda EVO yorumları

Daha önce Anadolu yakasında Kadıköy sınırları içerisinde olan yetkili Mazda servisi Merser Oto’yu analiz etmiştik. Şimdi de sizler için 100 bin ağır bakımına gittiğimiz Avrupa yakasında Maslak’ta bulunan Mazda EVO’yu, servis kalitesi, işçilik, temizlik, misafirperverlik ve fiyat olarak değerlendireceğiz.

Ford Fiesta 2013-2017 Powershift otomatik şanzıman titreme sorunu nedir?

Ford Fiesta B segmentte Türkiye bazlı istatistiklerin zirve markalarından biri olmayı sürdürürken otomatik powershift şanzımanı ile kullanıcılara yaşattığı kronik sorunları da ne yazık ki yetkili servis yollarını aşındırtmaya devam ediyor. Peki Ford Fiesta powershift otomatik şanzıman sorunları nelerdir bu sorun nasıl anlaşılır ve nasıl çözülür?

Mazda Merser oto nasıl bir servis?

Her ustanın eline bırakılmayacak kadar değerli bir marka… Doğru ustaya zamanında bakım yaptırılırsa sanayinin yolunu unutturan nadir otomobillerin mucidi… Mazda! Bakım zamanı gelen aracımız için “İstanbul’da en iyi mazda oto servisi neresidir?” diye düşündük. Telefonla aradık, internetten araştırdık, konuştuk, gittik ve bulduk… İşte Mazda Merser oto servis ile ilgili izlenimlerimiz

'Türkiye'yi işgal edin'

IŞİD lideri olarak kabul edilen ve 3 yıldır servis edilmiş üç kare fotoğrafı ile var olduğu bilinen Bağdadi'den yeni bir haber var.

İtalya'nın ölü köyü Suriyeliler ile canlandı

Bizler Türkiye'nin 3 milyon mülteciye yuva olmasını anlatamazken, İtalya'da bulunan az sayıda mülteci dünyaya fevkalade bir çalışma ile servis ediliyor. Buna rağmen mültecilerin öcü olmadığının görülmesi için de güzel bir vesika olarak okuyacağınız bir çeviri haber..