ilçe

Birecik ilçesi nereye bağlı? Birecik haritada nerede?

Kelaynak kuşlarıyla meşhur olan Birecik ilçesi bilgi yarışmalarında ve bulmacalarda vazgeçilmez sorulardan birisi. Peki Birecik nedenin ilçesi? Kelaynaklarıyla meşhur Birecik haritada nerede? İşte günlük genel kültür bilgisi sorusunun cevabı.

Başakşehir düğün fotoğrafçısı! Ucuz ve kaliteli dış çekim Başakşehir’de

Başakşehir düğün fotoğrafçısı yönünden kısır ve pahalı bir ilçe. Birçok vatandaş binlerce liraya düğün fotoğraflarını çekecek, Başakşehir’de veye kendisinin belirlediği bir noktada dış çekim yapabilecek bir fotoğrafçı bulmakta güçlük çekiyor. Gedi.com.tr olarak Başakşehir’in en uygun, ucuz ve kaliteli albümler sağlayan düğün fotoğrafçısı tavsiye metnimizi sonunda derledik.

Isparta Atabey nasıl bir yer?

Isparta’yı tercih edecek öğrenciler ve bölgeyi gezmek isteyen turistler için Isparta Atabey ilçesine dair bilgiler…

Diyarbakır'da patlama!

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nün Bağlar ilçesindeki ek binası yakınlarında patlama oldu. İlk belirlemelere göre 6 kişi yaralandı.

İdil Belediye Başkanı tutuklandı

İçişleri Bakanlığı tarafından geçen hafta görevden uzaklaştırıp gözaltına alınan Şırnak'ın İdil İlçe Belediye Başkanı DBP'li Mehmet Muhdi Aslan, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Şemdinli'de Ak Partili isme suikast

Hakkâri'de 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde AK Parti 1. sıra adayı olan Ahmet Budak, Şemdinli ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Cerablus'a dönüşler başladı

Fırat Kalkanı Harekatı'nın 15'inci gününde Gaziantep'in Karkamış ilçesinde bulunan yaklaşık 250 Suriyeli, sınır kapısından geçerek ülkelerine döndü.

Diyarbakır'da hesap cinayeti

Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesindeki bir restoranda müşteri ve restoran sahibi arasında çıkan kavga'da 1 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı.

Ordu Perşembe'de sel felaketi

Ordu'nun Perşembe ilçesinde heyelan ve sel sonucu ölü ve yaralılar var.. Yüzlerce fındık bahçesi kullanılamaz hale geldi

Google haritalarında Sur'un değişimi

PKK'nın geçtiğimiz yıl ilan ettiği ve büyük bir kayıp ile terk etmek zorunda kaldığı 'Şehir savaşları'nın halka bedeli de büyük oldu. İşte Sur ilçesinin çatışmalardan öncesi ve sonrası